ריצוף חוץ ופנים

לריצוף חוץ ופנים הבית ישנן מטרות רבות ומגוונות. ראשית  כל המטרה היא ליצור משטח אחד אחיד וישר אשר יאפשר לנו ללכת בבטחה בתוך הבית ומחוצה לו ובמידת הצורך, גם להניח עליו רהיטים בנוחות וביעילות. מלבד זאת, השימוש בריצוף הן בתוך הבית והן מחוצה לו מאפשר לנו גישה נוחה וכן שכבת הגנה שנועדה על מנת ליצור בידוד ואיטום. מלבד הפן הפרקטי, בל נשכח שכיום כל תחום עיצוב הבית מונע גם ממניעים אסתטיים ולכן בחירת ריצוף חוץ ופנים נעשית לא פעם מתוך שיקולים של עיצוב, היות והריצוף יכול לשוות לבית מראה אחיד וכך לשמור לכל אורכו ורוחבו על הקו העיצובי.

על מנת שכל היתרונות של ריצוף חוץ ופנים ימומשו, יש לבחור בחברה אשר מתמחה בעבודות בנייה ושיפוצים המאופיינת בנייה מקצועית וברמת גימורים איכותית.

מה ההבדלים בין ריצוף חוץ ופנים?

למרות שכיום ההבדלים בין ריצוף חוץ ופנים קצת היטשטשו וניתן לראות שימוש בבטון חשוף כחיפוי בתוך הבית ובאריחי קרמיקה בחוץ, עדיין ישנם הבדלים בין החיפויים, אשר לרוב באים לכדי ביטוי הן באיכות החומרים והן בשיטת העבודה ששונה בין שני החללים. היות ואנו ב – Smart-Buildingשואפים כי אתם תקבלו את התמורה המלאה להשקעתכם, אנו דואגים להקפיד שכל עבודת ריצוף חוץ ופנים תתבצע על ידי מיטב חומרי הגלם, בשיטת ההתקנה המתאימה לחלל, עם השיפוע המתאים וכן עם מידת האיטום והבידוד הרצויה.

Smart-Building – חברת בנייה ושיפוצים מקצועית

על מנת שאתם תקבלו את התוצאות להן ציפיתם, עלינו לספק עבורכם את המיטב וזאת אנחנו עושים, אם על ידי תיאום פגישת ייעוץ אתכם טרם התהליך שבה אנו מבינים את הכיוון הכללי, אם על ידי תכנית עבודה מסודרת ופיקוח על בעלי המקצוע השונים ואם על ידי הגדרת לוחות זמנים מראש אשר יכתיבו את פרק הזמן הנדרש לתהליך. על מנת שלא תאלצו להתרוצץ הלוך ושוב במהלך השיפוצים, אנו מספקים לכם תחת קורת גג אחת מכלול של שירותים כך שאתם יכולים להמשיך בשגרת חייכם עד כמה שאפשר, בעוד שאנחנו נדאג לכל השאר.

לפרטים נוספים אודות ריצוף חוץ ופנים או לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות אנו מזמנים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום!