עבודות הריסה ובנייה

לחיות בבית קבע בבעלות פרטית, זו השאיפה שמובילה את חייהם של אנשים רבים ואכן הבחירה נעשית בהתאם לשיקולים של כל אדם באופן פרטי.אולם אין זה אומר שהבית שבחרתם ישרת אתכם לכל אורך חייכם, לפעמים חייבים לבצע בו שינויים על מנת להתאים אותו לצרכים המשתנים ולשם כך קיימות עבודות הריסה ובנייה, או במילים אחרותשיפוצים.

כל השלבים של עבודות הריסה ובנייה בעת שיפוץ

ההחלטה על בנייה ושיפוצים היא הפתרון המושלם עבור כל אותם אלו שלא מעוניינים לעזוב את בית החלומות שלהם ולקנות בית חדש, אלא לשדרג אותו ולהפיק ממנו את המיטב. לשם כך יש לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בעבודות הריסה ובנייה ושלה ניסיון רב וכן ידע מקצועי. השלב הראשון בעת ביצוע עבודות הריסה ובנייה הוא שלב ההריסה, היות ועל מנת לבנות מחדש יש להרוס את הקיים ולהכין את השטח לעתיד לבוא.

למרות שנדמה ששלב ההריסה הוא תהליך מהיר שדורש פשוט לשבור את כל מה שרואים, בפועל זה לא כך ואין להקל ראש בנושא כלל וכלל. עבודה מקצועית דורשת את מיומנותה של חברת השיפוצים על מנת שלא לפגוע בעמודים תומכים, בקווי חשמל או גז שעלולים לעבור דרך הקיר, בקווי מים או מזגן וכדומה. כמו כן, לעיתים בעלי הבית רוצים להשאיר אלמנטים מסוימים ועל הצוות המקצועי מוטל לבצע חיתוכים מדויקים ולשמור על המבנה.

בכל עבודות הריסה ובנייה, לאחר ההריסה מגיע שלב פינוי הפסולת שנעשה בצורה מסודרת ובטיחותית ולאחריו, מגיע הכיף האמיתי, השלב שבו הבית החדש מתחיל לרקום עור וגידים. על מנת שתהליך הבנייה יעבור בשלום, ללא שינויים ותוך עמידה בזמנים שהוגדרו מראש, אנו מפקחים על כל אנשי המקצוע השותפים לתהליך ומספקים עבורכם מכלול של שירותים בתחום הבנייה ושיפוצים תחת קורת גג אחת.

לבנייה או הריסה חכמה פנו ל – Smart-Building

בSmart-Building עבודות הריסה ובנייה נעשות בצורה חכמה, תוך הכנה יסודית ולמידת תכניות אתר השיפוצים. היות ולאחר שלב ההריסה מגיע שלב הבנייה, אנו נשב אתכם בתחילת התהליך לפגישת ייעוץ ולאחריה, נתווה עבורכם תכנית עבודה מפורטת שכוללת את כל השלבים הכלולים בתהליך, תוך שאנו מקפידים על תכניות עבודה מסודרות וערוכים לכל מקרה שלא יבוא.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום!